Oczyszczanie wód gruntowych

Oczyszczanie wód gruntowych

Oczyszczanie wód gruntowych następuje często na terenach poprzemysłowych. Występuje tam zazwyczaj problem migracji zanieczyszczeń do wód gruntowych. W takich przypadkach, usunięcie lub kontrola samych źródeł zanieczyszczeń nie wystarczy.  W wielu przypadkach niezbędne są działania remediacyjne z uwzględnieniem przepływu wód gruntowych.

W przypadku zanieczyszczenia gruntów lub wód oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu oczyszczania gruntu i wód gruntowych. Oferujemy pomoc na każdym etapie inwestycji – od projektu planu remediacji do realizacji zadania

Firma Ramid wdraża rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta w celu oczyszczenia wód gruntowych, w oparciu o najnowsze techniki oczyszczania wód gruntowych.

Oczyszczanie wód gruntowych – nasze atuty:

  • przygotowujemy projekt na podstawie nowoczesnych metod
  • gwarantujemy szybką reakcję na zdarzenie ( nasza ekipa dojedzie w ciągu 24 godzin od zgłoszenia na terenie Polski )
  • optymalizujemy koszty zlecenia ( doradztwo na każdym etapie postępowania )
  • monitorujemy i kontrolujemy na każdym etapie realizacji zadania
rekultywacja ex situ

Posiadamy System Zarządzania Jakością oparty o normy PN-EN ISO 9001:2008. Potwierdzone to zostało podczas audytu certyfikującego przeprowadzonego przez jednostkę certyfikującą DNV Business Assurance posiadającą akredytacje MGMT w Holandii. Posiadamy certyfikat NATO Commercial and Government Entity Code NCAGE: 2192H.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!