Rekultywacja

CZYSZCZENIE PO POŻARZE

CZYSZCZENIE PO POŻARZE

Czyszczenie po pożarze to żmudny i pracochłonny proces. Firma Ramid posiada zaplecze techniczne, sprzęt, środki i doświadczenie do podjęcia akcji interwencyjnych w zakresie usuwania skutków pożarów, usuwania sadzy, usuwania wody gaśniczej, usuwania związków chemicznych, odgruzowania a tym samym wyburzania pogorzeliska, porządkowania terenu po pożarach.
OZONOWANIE PO POŻARACH

OZONOWANIE PO POŻARACH

Firma RAMID świadczy usługi profesjonalnego odświeżania, dezynfekcji i oczyszczania powietrza po pożarach przy zastosowaniu najnowszych metod ozonowania. Posiadamy najmocniejsze generatory ozonu każdy o mocy 30`000 mg/h każdy.
OSUSZANIE PO ZALANIACH

OSUSZANIE PO ZALANIACH

RAMID wykonuje pełen pakiet usług związanych z osuszaniem po zalaniach. Nasza oferta stworzona została w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby Klientów oraz dopasowana do ich indywidualnych potrzeb. Dysponujemy najbardziej zaawansowanymi technologicznie osuszaczami. Gwarantujemy skuteczność wykonanych prac.
POGOTOWIE EKOLOGICZNE - RAMID CARE

POGOTOWIE EKOLOGICZNE - RAMID CARE

Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala podjąć się akcji ratowniczej na każdym etapie, od wstępnego zdiagnozowania do całkowitego usunięcia zdarzenia ekologicznego. Ekipa serwisowa firmy składają się z fachowców specjalizujących się w zagadnieniach “ratownictwo ekologiczne”.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!